4025 Debrecen, Török Bálint u. 4.
Tel./Fax: 52 / 320-180

Trialóg

2010. nov. 17., szerda, 11:04

Kelet Magyarországon van három civil szervezet - Hajdú - Bihar megyében az Életfa Segítő Szolgálat Egyesület, Szabolcs - Szatmár- Bereg megyében a Közös Nevező Egyesület és Borsod- Abaúj- Zemplén megyében a Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület -, amelyeknek egy közös pontjuk van, hogy közösségfejlesztéssel foglalkoznak mindannyian. A szervezetek vezetői ismerték egymást régebbről, többször dolgoztak is már együtt szakmai programokban, de a szervezetek között semmilyen kapcsolat nem volt. Egy közös beszélgetés során merült fel azaz ötlet, hogy mi lenne, ha elkezdenénk egy tudatosan felépített együttműködést a három egyesület, a három megye, a két régió között. Így született meg ez a közel hét hónapot felölelő "Partnerségben a közösségfejlesztésért" projekt, melynek a közöttünk használt elnevezése a Trialóg lett.

További információkért látogassa meg a www.trialog.hu weboldalt!