Létavértesiek az egészséges közösségért programunk

2014. jún. 4., szerda, 08:08
 Létavértesiek az egészséges közösségért programunk
Egészségnap Létavértesen. 2014. május 31. A TÁMOP 6.1.2. - Létavértesiek az egészséges közösségért programunk első egészségnapja zajlott a Létavértes SC sporttelepén, ahol egészségügyi állapotfelmérést, -szűrést, pszichológiai tesztet és tanácsadást, életmód tanácsadást, biorezonanciás állapotfelmérést, sportvetélkedőket tartottunk a programba bevontak és egyesületünk tagjai, családtagjai részére. Az egészséges táplálkozás konzultáció része volt egy, a pulykahús egészséges elkészítésének bemutatása és kóstolása is.
2014. május 31.