Amerikai közösségszervezők Olaszliszkán

2014. jún. 4., szerda, 07:59
Amerikai közösségszervezők Olaszliszkán
Amerikai közösségszervezők Olaszliszkán 2014. május 21-22. A Civil Kollégium Alapítvány és egyesületünk közösségszervező munkájával ismerkedtek meg amerikai közösségszervezők Olaszliszkán a GLC_Teach_ Democracy program keretében, ahol találkoztak a település vezetőivel. roma vezetőkkel, rajzfoglalkozást vezettek egy helyi roma tehetséggondozó programban, ellátogattak a Dankó utcára és közösségi beszélgetésen vettek részt.
2014. május 21-22.