Az Életfa Egyesület amerikai közösségszervezőket fogadott

2014. feb. 27., csütörtök, 09:42
Az Életfa Egyesület amerikai közösségszervezőket fogadott
2014. február 21-24. között öt amerikai közösségszervező látogatott egyesületünkhöz. Az elmúlt napokban megismerkedtek hajdúhadházi munkánkkal, találkoztak az OPERA Egyesülettel, a SZÖSZ-szel, egyikük előadást tartott az Amerikai Kuckóban, illetve tréninget tartottak a berettyóújfalui Civil Udvarban helyet kapó civil szervezeteknek és egyesületünknek.