Amerikai közösségszervező mentorok érkeznek

2014. feb. 12., szerda, 13:21
Amerikai közösségszervező mentorok érkeznek
A “Building Grassroots Democracy in Minority Communities” program keretében amerikai közösségszervező mentorok érkeznek egyesületünkhöz 2014. február 21-25. között. Jim Picchetti, Quanisha Smith, Kara Bender, Saskia Harak, Leah Torrey és a program koordinátora Bálint Erzsébet megtekintik hajdúhadházi programunkat, megismerkednek az OPERA Egyesülettel és a mentorok tréninget tartanak Berettyóújfaluban a Civli Udvar szervezetei, valamint egyesületünk számára.